«Святкуйте, Коли Хо...
 
Notifications
Clear all
«Святкуйте, Коли Хочете, Але Тепер Ми Зі Світом»: Причини Переходу ПЦУ На Новий Календар
«Святкуйте, Коли Хочете, Але Тепер Ми Зі Світом»: Причини Переходу ПЦУ На Новий Календар
Group: Registered
Joined: 2023-03-27
New Member

About Me

Якщо травень холодний, то не будеш голодний - рік буде хлібородний. Якщо початок травня холодний, то наприкінці місяця буде тепло, і навпаки. Так, звичайно. 24 травня на Синоді і моя була ініціатива, в тому числі, звернутися до органів державної влади відповідних, у чиїй компетенції це перебуває, про врегулювання цього питання, згідно церковного календар на 2023 рік з державними святамия за новим стилем, як ми його називаємо, відповідно тих свят, які до нього прив’язані. Що перед Юрієм виросте, то після Якова (13 травня) висохне. Що це на практиці означає для вірян? Теплий вечір і зоряна ніч - на сухе літо. Багато хрущів - на сухе літо. Багато гедзів - врожай на огірки. Багато ягід на горобині - осінь буде дощовою, якщо мало - сухою. Якщо в серпні з'явиться жовте листя на деревах - на ранню осінь. Починається дубовий падолист. Якщо ж листя ще міц­но тримається, то зима буде люта. Літо збирає, а зима поїдає. У серпні полетіли на південь журавлі - ранньою буде зима. Якщо зима видалася холодною та сніговою, то всі водойми покриті льодом. Якщо вранці проти сонця туман - буде дощ. Ранком туман піднімається, утворюючи купчасті хма­ри,- чекай дощу, а коли припадає до землі - буде соняч­на днина.

 

 

Якщо жайвори здебільшого співають уранці - чекай доброго врожаю з раннього посіву, якщо ж під обід - ліпше вродить середній посів. Травень холодний - посів ярини ранній. Травень багатий на квіти, а хліб у жовтня позичав. Весна багата на квіти, а хліба в осені позичав. Як хліба вродили, то ні Петро, ні Павло їх не відні­муть. До весняного Луки нема хліба й муки, а прийшов осінній Лука - з'явилися хліб і мука. До речі, зібране в цей період масло спеціально тримали для ліків. До Миколи нема добра ніколи. Миколи (22). Крім весняного, в і зимовий (19 груд­ня), а тому казали: «В кожнім, році два Миколи: на пер­шого Миколи не буває холодно ніколи, а на другого Ми­коли не буває тепла ніколи». Від Миколи до літа дванадцять приморозків. Після Миколи не можна садити бахчу, бо зав'язі не буде. Після Олени царствує зелений (буйнотрав'я). Олени (3). Висаджували пізні овочі, починали сіяти льон, бо вважалося, що після цього вже не буде примо­розків. Крім то­го, жінки до схід сонця йшли на городи рвати кріп як засіб для лікування головних болей - дорослі відваром змивали голови, а дітей купали у ваннах. Тому для таких дітей добре підходять розмальовки квітів, птахів, тварин, машини, транспорт і т.д.

 

 

». В цей день дехто не випус­кав у поле тварин, «бо гади всюди ходять», не вживав картоплі, бо то «великий гріх», оскільки «нечиста всіх комарів з'їла». Тому вважали, що в четвер оживають усі зловісні гади і плазуни. Тому і це є одним з поштовхів до ухвалення такого рішення. Крім того, за зміну календаря більше ніж 40% прихожан УПЦ (МП). Крім весняного («теплого»), був іще осінній («холод­ний»). Хто в квітні не сіє, той у вересні не вів. Хто в травні звінчається, то буде вік маяться. Як випадуть у травні три добрих дощі, то вродить хлі­ба на три роки. Як прийде май, сій просо - буде, як гай, а як прийде іюнь - хоч сій, хоч плюнь. Як прийде май - у землю дбай, а прийшов іюнь, хоч сій, хоч плюнь. Бував май - під кущем рай, а буває май - коневі сі­на дай, а сам на піч утікай. Апріль - корові запрій, май - коровам дай. Прийшов Петро - вирвав било (листок), прийшов Іл­ля - вирвав два, прийшов Спас (19 серпня) - бери ру­кавиці про запас, прийшла Пречиста (21 вересня) - на дереві чисто, а прийшла Покрова (14 жовтня) - на дере­ві голо. Прийде тиждень вербовий - бери віз у дорогу ду­бовий.

 

 

Якщо жаби стрибають по землі - на дощ. Згідно з християнським вченням, після воскресіння Христа через сорок днів Бог забрав Його на небо, хоч до цього Він ходив по землі. Його ще назива­ли святом врожаю. Його відзначають на сороковий день після Великодня і воно має співпасти з четвергом. Відповідний для риболовлі день допоможе визначити Бот Погоднік у Телеграм - сучасний сервіс, який складає прогнози для всіх країн світу. Селяни в цей день обходили свої посіви, качали па них крашанки, оскільки «На Вшестя жито вже починає викидати колос». Якщо вишня пишно цвіте, то й жито добре цвістиме. Якщо квітки білої водяної лілії до восьмої ранку не піднімуться на поверхню - по обіді буде дощ; коли ж зовсім не з'являться - до зливи чи похолодання. Вранці хмариться, але до обіду прояс­нішає і з'являться купчасті хмари - завтра буде сонячна погода. Як хмари йдуть на долини, то буде в горах просвітлення, а коли з долин піднімаються вгору - довго втримається сльота. Як травень дощі сів - жито половів. Пішла ганжа жито жати, та забула серпа взяти. Безкоштовні розмальовки Навчальні. Роздрукувати розмальовки безкоштовно і завантажити розмальовки онлайн. Також можна завантажити картинки, вставити їх в програму «пэинт» і дати дітям розфарбовувати їх прямо на комп'ютері.

Location

Occupation

календар на 2023 рік з державними святами
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: